Головна > Наші роботи > Реконструкція гідротехнічної споруди Осташівського ставу

Реконструкція гідротехнічної споруди Осташівського ставу

Реконструкція гідротехнічної споруди Осташівського ставу

Реконструкція гідротехнічної споруди та благоустрій прилеглої території виконується на замовлення житлово-комунального господарства Уманської міської ради. На підставі робочих креслень та топографічних зйомок, згідно технічного завдання, Центр-Монтаж-Енерго виконує наступний ряд робіт:

  • Встановлення тимчасової перемички для утримання тиску води.
  • Розробка ґрунту за допомогою гідромонітору та ґрунтососу.
  • Очищення підводних елементів гідротехнічної споруди.
  • Демонтаж та заміну підйомних пристроїв, металевих затворів, дерев’яних шандор.
  • Влаштування операторського містка.
  • Улаштування тротуарів і площадок.
  • Озеленення території.
Гідротехнічна споруда: ґрунтові роботи

Реконструкція гідроспоруди почалась на початку червня 2017 року. Роботи поділяються на 2 етапи: власне реконструкція гідроспоруди та благоустрій прилеглої території (озеленення, тротуарна частина, площадка тощо).

Початковий етап робіт

Гідротехнічна споруда: зварювальні роботи

Робота на об’єкті починається з спуску води. Технічним рішенням передбачено встановлення тимчасової перемички з фундаментних блоків. Ця перемичка забезпечить утримання води і дозволить проводити земляні роботи на об’єкті. Далі, виконується очищення території від сміття, рослинності та проводяться ґрунтові роботи.

Реконструкція моста

В зв’язку зі застарілим обладнанням та методами регулювання рівню води Осташівського ставу, проводиться заміна металевих затворів та ремонт підйомних механізмів. Ми виконуємо додаткову пішохідну частину, що буде з’єднання з парком імені Т. Шевченка. Тротуарне покриття буде виконуватись плиткою «Старе місто». Особливу увагу в проекті приділено реконструкції дощової(зливової) каналізації для уникнення підтоплення проїжджої частини, тротуарів, та зони благоустрою.

Благоустрій берегової лінії та прилеглої території

Тротуарне покриття буде укладено також вздовж берегової лінії в сторону парку імені Т. Шевченка. Проектом передбачено установлення пандусів та три рівня ступінчатого спуску. Берегова лінія та міст оснащується перильною металевою огорожею. Вздовж берегової лінії від тротуарної плитки проектована територія благоустрою буде озеленена з перспективою насаджень дерев та іншої флори.

При закупівлі матеріальної базі та поставленні технічних задач під час реконструкції гідротехнічної споруди було враховані сучасні методи розробки та тенденції що сприяють надійності та довговічності під час експлуатації.

Гідротехнічна споруда: міст

За сприятливих погодних умов та відсутності технічних проблем, повна реконструкція та благоустрій передбачені наприкінці 2017 року. Центр-Монтаж-Енерго дбає за якість та терміни виконання монтажних робіт з реконструкції гідротехнічної споруди Осташівського ставу.