proekt
“Центр-Монтаж-Енерго” - виконаємо проект будь-якої складності якісно, за визначені терміни.

Про нас

Підприємство «Центр-Монтаж-Енерго» пропонує широкий спектр послуг із вирішення інженерно-технічних завдань з електроенергетики та водопостачання: проекткошторисмонтаж, будівельні роботи, вимірювання та регулювання – основний спектр робіт компанії. Ми успішно працюємо на ринку послуг з 2006 року і лідерами в електроенергетичній сфері, сфері водопостачання та водовідведення України.

151

завершений проект

78

виконаних будівельно-монтажних робіт

5

побудованих систем водопостачання та каналізації

2000+

діагностичних та вимірювальних робіт

Великий досвід у виконанні робіт

Успішність компанії «Центр-Монтаж-Енерго» є результатом виконання великої кількості та широкої різновидності робіт. Наймасштабніші з них:

  • Проект та реконструкція парку ім Тараса Шевченка
  • Проект та монтаж освітлення пішохідних переходів у м. Київ
  • Проект підвищення потужності трансформаторних підстанцій із заміною електричних опор у м. Вишневе
  • Проект корпорації “РАЙЗ”

Вчасне та якісне виконання об’єктів демонструють відповідальність організації та професіоналізм працівників. Ми дбаємо про свою репутацію.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

«Центр-Монтаж-Енерго» співпрацює з організаціями різних форм власності (корпорації, холдинги, концерни, асоціації тощо), а також виконує роботи на державному рівні. Щоб виконати поставлені задачі, спеціалісти компанії виїжджають на об’єкт, роблять певні заміри та окреслюють проблеми і завдання. Дуже важливо чітко розуміти бажання та поставлені задачі клієнтів, щоб виконати замовлення максимально ефективно. Всі процеси попередньої розробки об’єкта проводяться у тісній співпраці із замовником.

Професійна команда спеціалістів

Дуже важливо довіряти електромонтажні роботи освіченим фахівцям, компаніям із великим досвідом роботи, з усіма необхідними дозволами і позитивними відгуками замовників. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим у якості і безпеці виконаних робіт.

У компанії «Центр-Монтаж-Енерго» працюють висококваліфіковані, освічені фахівці з широкопрофільними знаннями та досвідом. Колектив підприємства поповнюється також молодими енергійними працівниками, що з ентузіазмом беруться за складний проект та виконують його на високому рівні з урахуванням сучасних технологій та інновацій. Так, співпраця молодого персоналу та спеціалістів із великим досвідом допомагає виконати якісний проект, враховуючи сучасні методики та новітні технології. Наразі на підприємстві працює близько ста осіб, 70% яких становлять молоді спеціалісти.

Ліцензії

Результатом виконання масштабних, комплексних робіт є дозвіл державних органів, закріплений ліцензіями. Ми маємо право на виконання широкого спектру робіт із найвищим рівнем категорії складності. Деталі в розділі Ліцензії.

Адреса

Головний офіс знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Індустріальна, 2. Графік роботи, контактні телефони можна знайти в розділі Контакти.