Проектно-кошторисна документація


Підприємство «Центр-Монтаж-Енерго» спеціалізується на виконанні проектних робіт та надає кошторис до розрахованих проектних рішень.

Алгоритм виконання проектно-кошторисної документації

До нашого підприємства звертається багато замовників, корпорацій, холдингів, концернів, асоціацій, тощо. Спочатку, клієнт подає заявку по виконанню проектно-кошторисної документації, де висловлює свої бажання та потреби по будівництву або реконструкції. Також, замовник може надати завдання на проектування та технічні умови. Спеціалісти компанії Центр-Монтаж-Енерго виїжджають на об’єкт, де повинне виконуватись будівництво, реконструкція, тощо, та збирають додаткові дані: топографічні зйомки, виконують виміри, специфікації існуючих обладнань. Ця інформація передається в проектно-кошторисний відділ і розраховується кошторис по вартості проектних робіт та витрати на їх погодження.

Проектування

Команда спеціалістів з проектних робіт по зазначеним вихідним даним виконує проект на будівництво, реконструкцію, улаштування, тощо. Працівники Центр-Монтаж-Енерго виконують кожен проект з використанням інноваційних рішень. Рівень складності робіт ставить проблеми, які вирішуються в співпраці з контролюючими інстанціями. Наприклад, підсилення потужності електротехнічних об’єктів погоджується з енергетичними компаніями для видачі об’єктів на баланс. Великий досвід та професіоналізм технічного відділу надає найоптимальніші рішення по використанню матеріалів, необхідних для будівництва з балансом ціни та якості. Всі елементи специфікації погоджуються з замовником, контролюючими інстанціями і необхідні документи ми передаємо в наш кошторисний відділ.

Кошторис

Команда висококваліфікованих спеціалістів з кошторисної документації – це гордість компанії. Ми працюємо з ліцензійним програмним забезпеченням, сертифікованими застосунками найвищого рівня якості та власними розробленими додатками.

Досвідчений фахівець виконує кошторис по всім державно будівельним нормам, державним стандартам України та стандартам організації України. Підприємство Центр-Монтаж-Енерго виконує наступні види кошторисів:

  • Інвесторський кошторис – розрахунок вартості будівельних, електротехнічних, монтажних, сантехнічних робіт при урахуванні невизначеності виконуючої підрядної організації.
  • Кошторис до договірної ціни – виконання документації з урахуванням аналізу нормативних розцінок підрядної організації.

Експертиза

Після виконання проектно-кошторисної документації, вихідний варіант віддається на експертизу, для підтвердження якості та інновації технічного рішення та також оцінки впливу на навколишнє середовище, якщо такий існує, та рівень безпеки. Великий досвід виконаних робіт на основі чисельності пройдених експертиз показує високий рівень та бездоганну репутацію Центр-Монтаж-Енерго.

Наші роботи вважають взірцем та показником якості виконання проектів та кошторисних робіт. Якщо Ви бажаєте замовити проектно-кошторисну документацію, напишіть нам, або зв’яжіться з нами.