Проектно-кошторисна документація


Підприємство «Центр-Монтаж-Енерго» спеціалізується на виконанні проектних робіт та надає кошторис до розрахованих проектних рішень.

Алгоритм виконання проектно-кошторисної документації

До нашого підприємства звертається багато замовників, корпорацій, холдингів, концернів, асоціацій тощо. Спочатку клієнт подає заявку на виконання проектно-кошторисної документації, де висловлює свої бажання та потреби по будівництву або реконструкції. Також замовник може надати завдання на проектування та технічні умови. Спеціалісти компанії Центр-Монтаж-Енерго виїжджають на об’єкт, де буде виконуватись будівництво, реконструкція тощо, та збирають додаткові дані: топографічні зйомки, виконують виміри, специфікації існуючих обладнань. Ця інформація передається в проектно-кошторисний відділ і розраховується кошторис з вартості проектних робіт та витрати на їх погодження.

Проектування

Команда спеціалістів із проектних робіт згідно з вихідними даними виконує проект на будівництво, реконструкцію, улаштування тощо. Працівники Центр-Монтаж-Енерго виконують кожен проект із використанням інноваційних рішень. Рівень складності робіт ставить проблеми, які вирішуються у співпраці з контролюючими інстанціями. Наприклад, підсилення потужності електротехнічних об’єктів погоджується з енергетичними компаніями для видачі об’єктів на баланс. Великий досвід та професіоналізм технічного відділу надає найоптимальніші рішення із використання матеріалів, необхідних для будівництва з балансом ціни та якості. Всі елементи специфікації погоджуються із замовником та контролюючими інстанціями. Необхідні документи передаються в кошторисний відділ.

Кошторис

Команда висококваліфікованих спеціалістів із кошторисної документації – це гордість компанії. Ми працюємо з ліцензійним програмним забезпеченням, сертифікованими застосунками найвищого рівня якості та власними розробленими додатками.

Досвідчений фахівець виконує кошторис за всіма державно-будівельними нормами, державними стандартами України та стандартами організації України. Підприємство Центр-Монтаж-Енерго виконує види кошторисів:

  • Інвесторський кошторис – розрахунок вартості будівельних, електротехнічних, монтажних, сантехнічних робіт при урахуванні невизначеності виконуючої підрядної організації.
  • Кошторис до договірної ціни – виконання документації з урахуванням аналізу нормативних розцінок підрядної організації.

Експертиза

Після виконання проектно-кошторисної документації вихідний варіант віддається на експертизу, для підтвердження якості та інновації технічного рішення, а також оцінки впливу на навколишнє середовище, якщо такий існує, та рівень безпеки. Великий досвід виконаних робіт на основі чисельності пройдених експертиз показує високий рівень та бездоганну репутацію Центр-Монтаж-Енерго.

Наші роботи вважають взірцем та показником якості виконання проектів та кошторисних робіт. Якщо ви бажаєте замовити проектно-кошторисну документацію, напишіть нам або зв’яжіться з нами.