Оренда технічних засобів


Центр-Монтаж-Енерго надає в оренду професійну, сучасну техніку:

– екскаватор-навантажувач Caterpillar 434F;

– самоскид;

– кран-маніпулятор та інші види спецтехніки.

Екскаватор-навантажувач

Висококласна машина з великою продуктивністю, яка дозволить замовнику вирішити широкий спектр будівельних, монтажних і виробничих завдань. Відмінна вантажопідйомність, підвищена маневреність, компактні розміри, простота керування та бездоганна робота – найголовніші характеристики сучасної техніки.

Екскаватор-навантажувач САТ

Універсальний помічник для вирішення різних будівельних, монтажних та транспортних завдань:

  • виконання земляних робіт різних видів;
  • навантаження і оперативне перекидання сипучих матеріалів – піску, щебеню, вугілля, ґрунту з екскаватора на борт самоскида або інших вантажних засобів;
  • відсипання валів, земляних насипів, робота в режимі бульдозера;
  • транспортування вантажів у захопленнях або ковші;
  • вирівнювання територій, часткова заміна грейдера;
  • оперативне усунення або ліквідація наслідків різних аварій та подій.

Екскаватор САТ – це продуктивна машина, що комплектується різними змінними ковшами та іншими навісними пристосуваннями.

Переваги:

  • Відмінна маневреність і компактні розміри. Це дозволяє ефективно використовувати екскаватор в обмеженому просторі.
  • Потужна гідравлічна система і конкурентоспроможна вантажопідйомність.
  • Висока ефективність роботи і бездоганні експлуатаційні характеристики, підтверджені репутацією виробника – довговічність, надійність, безвідмовність.
  • Комфорт роботи для оператора в процесі експлуатації і виконання будь-яких операцій.

Самоскид

Сучасний вантажний автомобіль з функцією самостійного розвантаження, який використовується для транспортування навалочних або сипучих вантажів (вивезення ґрунту з котловану, його переміщення в межах об’єкта, відсипання територій, доріг, майданчиків, доставка сипучих будівельних матеріалів, вивіз сміття тощо). Кожне завдання має свою специфіку і вимагає професійного підходу та технічних можливостей для успішного її виконання. Для цього ідеально підходить комбінація техніки екскаватор-самоскид. Це незамінний транспортний засіб на різних будівельних і промислових об’єктах, а також у безлічі інших випадків, коли виникає необхідність швидко перевезти певний тип вантажу. Вибираючи самоскид в оренду, ви не будете турбуватися про його зберігання, що виключає певний ряд турбот і дозволяє заощадити.

Автокран та кран-маніпулятор

Універсальна і економна машина. Кран може замінити відразу два технічних засоби – автокран і вантажівку. Кран-маніпулятор здатний самотужки впоратись із навантаженням і транспортуванням великовагових, великогабаритних, кускових і сипучих вантажів. Також ця техніка має бур діаметром 400 та 600 мм, максимальна глибина буріння – 11 м. Орендуючи кран-маніпулятор, вам не потрібно буде залучення додаткової техніки. Робота буде проведена якісно, швидко, із заощадженням коштів та часу.

Ціни послуги з доставки та оренди техніки обумовлюються з клієнтом індивідуально. Центр-Монтаж-Енерго зацікавлене в прозорій взаємовигідній співпраці. Ми прописуємо всі нюанси в договорі оренди – терміни, ціни, умови експлуатації тощо. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки при замовленні різних послуг нашого підприємства.