Оренда технічних засобів


Центр-Монтаж-Енерго надає в оренду професійну, сучасні технічні засоби такі, як екскаватор навантажувач Caterpillar 434F, самоскид, кран маніпулятор та інші види спецтехніки.

Екскаватор навантажувач

Висококласна машина з відмінною продуктивністю, яка дозволить замовнику вирішити широкий спектр будівельних, монтажних і виробничих завдань. Відмінна вантажопідйомність, підвищена маневреність, компактні розміри, простота керування та бездоганна робота – найголовніші причини скористатися послугами нашої техніки.

Екскаватор навантажувач САТ

Універсальний помічник для вирішення різних будівельних, монтажних та транспортних завдань:

  • Виконання земляних робіт різних видів, виривання траншей та інше.
  • Навантаження і оперативне перекидання сипучих матеріалів – піску, щебню, вугілля, ґрунту з екскаватора на борт самоскида або інших вантажних засобів.
  • Відсипання валів, земляних насипів, робота в режимі бульдозера.
  • Транспортування вантажів в захопленнях або ковші.
  • Вирівнювання територій, часткова заміна грейдера.
  • Оперативне усунення або ліквідація наслідків різних аварій та подій.

Екскаватор САТ – це продуктивна машина, що комплектується різними змінними ковшами та іншими навісними пристосуваннями. До сильних сторін обладнання відноситься:

  • Відмінна маневреність і компактні розміри. Це дозволяє ефективно використовувати екскаватор в обмеженому просторі.
  • Потужна гідравлічна система і конкурентоспроможна вантажопідйомність.
  • Висока ефективність роботи і бездоганні експлуатаційні характеристики, підтвердженні репутацією виробника – довговічність, надійність, безвідмовність.
  • Комфорт роботи для оператора в процесі експлуатації і виконання будь-яких операцій.

Самоскид

Сучасний вантажний автомобіль з функцією самостійного розвантаження, який використовується для транспортування навалочних або сипучих вантажів (вивезення ґрунту з котловану, його переміщення в межах об’єкта, відсипання територій, доріг, майданчиків, доставка сипучих будівельних матеріалів, вивіз сміття тощо). Кожна задача має свою специфіку і вимагає професійного підходу та технічних можливостей для успішного її виконання. Для цього ідеально підходить комбінація техніки екскаватор самоскид. Це незамінний транспортний засіб на різних будівельних і промислових об’єктах, а також у безлічі інших випадків, коли виникає необхідність швидко перевезти певний тип вантажу. Вибираючи самоскид в оренду, Вам не потрібно турбуватися про його зберігання, що виключає певний ряд турбот і дозволяє заощадити.

Автокран та кран маніпулятор

Універсальна і економна машина. Кран може замінити відразу два технічних засоби – автокран і вантажівку. Кран маніпулятор здатний самотужки впоратись з навантаженням і транспортуванням великовагових, великогабаритних, кускових і сипучих вантажів. Також ця техніка має бур діаметром 400 та 600 мм, максимальна глибина буріння – 11 м. Орендуючи кран маніпулятор, Вам не буде потрібно залучення додаткової техніки. Ваша робота буде проведена якісно, швидко з заощадженням коштів та часу.

Ціни послуги з доставки та оренди техніки обумовлюються з клієнтом індивідуально. Центр-Монтаж-Енерго зацікавлене в прозорій взаємовигідній співпраці. Ми прописуємо всі нюанси в договорі оренди – терміни, ціни, умови експлуатації тощо. Постійні клієнти можуть розраховувати на знижки, або отримати інші привілеї при замовленні різних послуг нашого підприємства.