Послуги


Держархбудінспекція України за наказами № 15-Л від 18.04.2016р. та № 41-л від 08.11.2016р. надала ліцензії, що дають право виконувати наступні послуги:

Будівельні та монтажні роботи в енергетичній сфері

Електрична частина робіт включає в себе монтаж технологічного устаткування, засобів технологічного спорядження, де розміщують певні матеріали, заготівлі для виконання частини технологічного процесу і технологічне оснащення.

Пусконалагоджувальні роботи

Підприємство Центр-Монтаж-Енерго має право на виконання пусконалагоджувальних робіт. Насамперед налагоджування електричного обладнання, електротехнічних пристроїв: електроприладів і засобів контрольно-вимірювальних систем, приладів обліку енергоносіїв, двигунів, генераторів, трансформаторів; також автоматизованих систем управління: автоматичних вимикачів, реле, контролерів та інших ланок керування. Виконуємо послуги в пусконаладці газопостачання, газового устаткування, систем вентиляції та кондиціювання, водопостачання та каналізації. Надаємо послуги в пусконаладці систем опалювання, котельнь, теплопунктів, а також систем радіо та телебачення.

Будівельно-монтажні роботи в аграрній та житлово-комунальній сфері

Центр-Монтаж-Енерго має право на послуги:

  • в сфері розробки ґрунтів, улаштуванні ґрунтових споруд;
  • основ та фундаментів збірних та монолітних;
  • виконання зведень металевих конструкцій, збірних бетонних, залізобетонних, кам’яних, армокам’яних та дерев’яних конструкцій;
  • організація надає послуги з монтажу інженерних споруд та технологічного устаткування.

Якість надання послуг базується на допустимому класі наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва, а саме: значні наслідки – клас СС3 (V категорія складності) та середні наслідки – клас СС2 (IV категорія складності).

Будівництво об’єктів інженерної інфраструктури

Основні роботи та послуги компанії Центр-Монтаж-Енерго базуються на монтажу внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання. Організація займається електропостачанням та електроосвітленням міст, сіл та окремих житлово-комунальних секцій. Не виключаються будівельно-монтажні роботи водопостачання та каналізаційних систем.

Наші бригади надають послуги з виконання монтажних робіт з опалення, вентиляції та кондиціювання повітря, газо та електропостачання, водопостачання, каналізації, теплового і гарячого водопостачання, електроосвітлення та інший спектр монтажних послуг.

Всі роботи компанії Центр-Монтаж-Енерго виконуються якісно, за новітніми стандартами та технологіями. Результатом праці на ринку в сфері будівельно-монтажних робіт є довіра на надання широкого спектру послуг за вищою категорією складності об’єктів будівництва (Категорія складності IV).