Освітлення та реконструкція парку ім. Тараса Шевченка

Важливим завданням проектного відділу Центр-Монтаж-Енерго став проєкт реконструкції парку ім. Тараса Шевченка: високоякісне освітлення, комфортабельні місця відпочинку, пішохідні доріжки, а також озеленення – створили чудові місця відпочинку для містян та гостей.

Процес проєктування

Першочерговим завданням для команди проєктантів стала електрифікація парку. Проєктне рішення та установка комплектної трансформаторної підстанції дозволяла електрифікувати насоси регулювання води, насоси керування фонтанів та освітлення нижньої половини парку. Освітлення верхньої секції здійснювалось від існуючої повітряної лінії.

Освітлення

Проєктним рішенням, за новітніми розробками, запропоновано встановити світлодіодні LED лампи потужністю 45 Вт, зі світловою температурою 4000K (Холодний колір). Використано імпортні опори довжиною 3м марки Rosse високої якості, на які встановлено по дві розсіювальні кулі з LED освітленням. Найновітніша матеріальна база забезпечить енергоефективність та довговічність освітлення парку. Командою проєктантів Центр-Монтаж-Енерго прийнято рішення застосовувати керування світлодіодними лампами за рахунок таймера, встановленого в розподільчий пристрій. Цей варіант регулювання вважається надійним та забезпечить не тільки автоматичний, а ще й ручний контроль ввімкнення світлодіодних ламп у сутінкову та темну пору доби.

Флора парку

Найбільш важливим питанням благоустрою парку Тараса Шевченка стало озеленення та засадження флорою. Наші спеціалісти обрали не тільки дивовижну рослинність для парку, яка гармонійно вписується у дизайн парку, але й врахували кліматичні умови області, які не пошкодять флорі.

Пішохідні та автомобільні зони

Під час проектування та виконання монтажних робіт у парку підприємство Центр-Монтаж-Енерго займалось питанням оснащення території тротуарами, площадками, пандусами та пішохідними доріжками. Також проектним рішенням запропоновано встановити майданчик для паркінгу автомобілів та місця для зупинки туристичних і маршрутних транспортних засобів.

Фонтани

Основною прикрасою парку є фонтани «Перлина Умані», запроектовані та розроблені товариством «Імперія води». Як субпідрядник, ПП Центр-Монтаж-Енерго виконувало всі роботи із благоустрою території навколо «Перлини Умані». Запроєктована територія прибережної зони від фонтанів була розроблена з перспективою виконання робіт із реконструкції гідротехнічної споруди та благоустрою Осташівського ставу.

Підприємство Центр-Монтаж-Енерго виконало проєктні та монтажні роботи із освітлення та реконструкції парку ім. Тараса Шевченка за найвищими показниками якості та надійності. Відтепер кожен житель міста Умань, відвідуючи парк, насолоджується як дизайном, так і феєричним шоу фонтанів «Перлина кохання».