Головна > Наші роботи > Освітлення та реконструкція парку ім. Т.Шевченка

Освітлення та реконструкція парку ім. Т.Шевченка

Освітлення та реконструкція парку ім. Т.Шевченка

Проект реконструкції парку ім. Т.Шевченка ставив задачі перед проектним відділом Центр-Монтаж-Енерго зробити високоякісне освітлення парку, комфортабельні місця відпочинку, пішохідні доріжки, а також, озеленити парк, створивши місця для дивовижної флори.

Процес проектування

Освітлення та реконструкція парку: До - Після

Першочерговою задачею для команди проектантів постала електрифікація парку. Проектне рішення та установка комплектної трансформаторної підстанції дозволяла електрифікувати насоси регулювання води, насоси керування фонтанів та освітлення нижньої половини парку. Освітлення верхньої секції здійснювалось від існуючої повітряної лінії.

Освітлення

Освітлення

Проектним рішенням, за новітніми розробками, запропоновано встановити світлодіодні LED лампи потужністю 45 Вт, зі світловою температурою 4000K (Холодний колір). Використано імпортні опори довжиною 3м марки Rosse високої якості, на які встановлено по дві розсіювальні кулі з LED освітленням. Найновітніша матеріальна база, забезпечить енергоефективність та довговічність освітлення в парку. Командою проектантів Центр-Монтаж-Енерго було прийнято рішення застосовувати керування світлодіодними лампами за рахунок таймера, встановленого в розподільчий пристрій. Цей варіант регулювання вважається надійним, та забезпечить не тільки автоматичний, а ще й ручний контроль ввімкнення світлодіодних ламп в сутінкову та темну пору доби.

Освітлення

Флора в парку

Пішохідна зона

Найбільш важливим питанням благоустрою парку Т.Шевченка становило озеленення та засадження флорою. Наші спеціалісти обрали не тільки дивовижну рослинність в парку, яка гармонійно вписується в дизайн парку, та ще й врахували кліматичні умови області, які не пошкодять флорі.

Пішохідні та автомобільні зони

Під час проектування та монтажних робіт в парку, підприємство Центр-Монтаж-Енерго займалось питанням оснащення території тротуарами, площадками, пандусами та пішохідними доріжками. Також, проектним рішенням запропоновано встановити майданчик для паркінгу автомобілів та карману для зупинки туристичних і маршрутних транспортних засобів.

Фонтани

Перлина Кохання

Основною прикрасою парку являються фонтани «Перлина Умані», запроектовані та розроблені товариством «Імперія Води». Як субпідрядник, Центр-Монтаж-Енерго виконували всі роботи по благоустрою території навколо «Перлини Умані». Запроектована територія прибережної зони від фонтанів була розроблена з перспективою виконання робіт по реконструкції гідротехнічної споруди та благоустрою Осташівського ставу.

Підприємство Центр-Монтаж-Енерго виконала проектні та монтажні роботи по освітленню та реконструкції парку ім. Т.Шевченка за найвищими показниками якості та надійності. Відтепер кожен житель міста Умань може відвідати парк та насолодитись його дизайном, а також переглянути феєричне шоу фонтанів «Перлина Кохання».