Головна > Наші роботи > Будівельно монтажні роботи на площі Соборності

Будівельно монтажні роботи на площі Соборності

Будівельно монтажні роботи на площі Соборності

Будівельно монтажні роботи в центра міста Умань повинні бути наділені особливою увагою, та ретельним підходом. Центр-Монтаж-Енерго на даному об’єкті виступає як субпідрядник, виконує будівельно монтажні роботи і надає власну техніку.

Розширення території центрального парку

Будівельно монтажні роботи: Парк

З часом, кількість відвідувачів центрального парку поступово зростає, тому, технічним рішенням передбачено розширення зеленої зони з плавним переходом на площу. Для здійснення цієї задачі, в першу чергу, підприємство Центр-Монтаж-Енерго виконувала вирівнювання ґрунтових порід, для подальшої заміни тротуарної плитки.

Тротуарна плитка

Дизайнерським рішенням передбачено поєднувати світлі та мандаринові відтінки плитки. Плитка «Старе місто» має в наявності насичений мандариновий відтінок та буде використана як основа площі Соборності. Для гармонічного сполучення парку з площею, було передбачено замінити стару плитку з центрального парку. Проектом передбачено встановлення зони паркінгу вздовж Уманської міської ради. Кожен житель міста, що проживає у віддалених точках від центру, може відвідати площу на транспортному засобі, з гарантованим місцем для авто. Центр-Монтаж-Енерго бере відповідальність за будівельно монтажні роботи по якісній заміні тротуару.

Будівельно монтажні роботи: Вирівнювання ґрунтових порід

Флора

Вся пішохідна зона площі Соборності буде гармонійно поєднуватись з насадженнями флори. Весь периметр об’єкту буде засаджений клумбами, та посеред парку розподілимо острівці для дерев, кущів та зеленої зони. Лавки для відпочиваючих будуть встановлені навколо клумб та інших засаджень. Окрім природніх декорацій, парк заплановано оснастити декоративними гранітними кулями.

Освітлення території

Центр-Монтаж-Енерго має великий досвід в освітленні паркових зон (наприклад: освітлення парку ім. Т.Шевченка) і гарантує якісне виконання освітлення площі Соборності. Будівельно монтажні роботи в галузі електрифікації, будуть включати в себе новітні технології, що забезпечують енергозбереження та довговічність.

Фонтани

Будівельно монтажні роботи: Самоскид

Фонтан – це завжди прикраса кожного об’єкту відпочинку. Площа Соборності буде містити в собі вбудовану фонтанну доріжку, що не тільки забарвить територію, а ще й дасть змогу відпочивати жителям та гостям міста в комфортних умовах в теплі пори року.

Будівельно монтажні роботи на площі Соборності під керівництвом підприємства Центр-Монтаж-Енерго виконуються оперативно та на найвищому рівні якості. До роботи на об’єкті долучені найкращі спеціалісти, які відповідають за надійність виконуваних задач.