До виконання будівельно-монтажних робіт у центрі міста Умань ми підійшли з особливою увагою та професійним підходом. Центр-Монтаж-Енерго на даному об’єкті виступає як субпідрядник, виконує будівельно- монтажні роботи і надає власну техніку.

Розширення території центрального парку

Кількість відвідувачів центрального парку поступово зростає, тому прийнято правильне рішення, яким передбачено розширити зелену зону з поступовим переходом на центральну площу. Підприємство “Центр-Монтаж-Енерго” виконувало роботи з вирівнювання ґрунтових порід для подальшої заміни тротуарної плитки.

Тротуарна плитка

Дизайнерським рішенням передбачено поєднувати світлі та жовтогарячі відтінки плитки «Старе місто», яка має насичений відтінок та буде використана як основа площі Соборності. Для гармонійного сполучення парку з площею прийнято рішення замінити стару плитку з центрального парку. Проєктом передбачено встановлення зони паркінгу вздовж Уманської міської ради. Кожен житель міста, що проживає у віддалених точках від центру, може відвідати площу на транспортному засобі, з гарантованим місцем для авто. “Центр-Монтаж-Енерго” бере відповідальність за будівельно-монтажні роботи з якісної заміни тротуару.

Флора

Вся пішохідна зона площі Соборності гармонійно поєднуватиметься із насадженнями флори. Весь периметр об’єкту буде засаджений клумбами. Посеред парку – розподіляться острівці для дерев, кущів та зеленої зони. Лавки для відпочивальників будуть встановлені навколо клумб та інших насаджень. Окрім природних декорацій, парк буде оснащений декоративними гранітними кулями.

Освітлення території

“Центр-Монтаж-Енерго” має великий досвід в освітленні паркових зон (наприклад, освітлення парку ім. Т.Шевченка) і гарантує якісне виконання освітлення площі Соборності. Будівельно-монтажні роботи в галузі електрифікації включатимуть новітні технології, що забезпечують енергозбереження та довговічність.

Фонтани

Фонтан – це завжди прикраса кожного об’єкту відпочинку. На площі Соборності буде розміщена вбудована фонтанна доріжка – це не тільки забарвить територію, а ще й дасть змогу відпочивати жителям та гостям міста в комфортних умовах у теплі пори року.

Будівельно-монтажні роботи на площі Соборності, що проводяться підприємством “Центр-Монтаж-Енерго”, виконуються оперативно та на найвищому рівні якості. На об’єкті працюють найкращі спеціалісти, які відповідають за надійність виконуваних завдань.