Цьогорічний Summit Прогресильних освітян, який відбувся 2 грудня, мав досить насичену програму. На Саміт прибули не тільки освітяни з різних куточків України – до учасників звернулися депутати Європарламенту:
- Domènec RUIZ DEVESA;
- João ALBUQUERQUE.
João ALBUQUERQUE наголосив на важливості громадянської освіти, як інструменту побудови громадянського суспільства, а також необхідності сучасності методик викладання.
Domènec RUIZ DEVESA висловив солідарнісь з українським народом та наголосив на підтримці європейської спільноти.
Фелікс Гетт – директор Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова, особисто привітав 150 учасників Саміту в залі та понад 140 присутніх онлайн.
Під час Саміту учасники плідно попрацювали:
представили результати та досягнення Прогресильних за 2023 рік;
подискутували про чергові освітні нововведення;
обговорили заходи з підсилення освітян та студентів на місцях, збереження місць тих, хто зараз за кордоном;
надихнулися порадами Кароліни Король: як бути почутими та використовувати «заряджені слова» у своїй роботі;
визначили умови членства та плани на 2024 рік та отримали сертифікати.
У дискусії на тему чергових освітніх нововведень взяв участь заступник директора, доктор філософії ВСП «Навчально-курсовий комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» Віталій Свиридюк. Представник приватного навчального закладу наголосив на важливості професійно-технічної освіти, зокрема, на затребуваності робітничих професій, потреба в яких вже зросла. Після перемоги економіка країни ще більше потребуватиме професійних робітничих кадрів, тож наразі це питання є стратегічним у нововеведенні МОН України.
Актив ГО «Прогресильні» 3 грудня продовжив роботу над розробкою стратегічних планів на 2024 рік.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-1024x554.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-1024x486.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-798x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/15-1024x659.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/28-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/59-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/82-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/184-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/203-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/10-1024x683.jpg)