![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2021/05/karusel-na-ploshchi-sobornosti-prykrasa-centru-mista-1024x465.jpg)
Напередодні Нового року за сприяння керівництва ПП “Центр-Монтаж-Енерго” буде встановлено карусель – головну окрасу центру міста. У п’ятницю, 15 грудня, на площу привезуть розібрані складові каруселі. Бригада монтажників швидко та якісно впорається зі збіркою складної конструкції.
Карусель – атракціон циліндричної форми, до якої підвішені сидіння, зроблені у вигляді тварин. Карусель стане чудовою відпочинковою зоною для наймолодших жителів та гостей міста. Атракцію заплановано встановити перед Будинком культури, врахувавши додаткове місце для проведення масових святкувань у місті Умань.
Нагадаємо, що будівельно-монтажні роботи на площі Соборності триватимуть до кінця 2018 року.