Сучасні реалії ринку робітничих професій потребують високого рівня знань, умінь і навичок випускників закладів професійної освіти. На базі ВСП «Навчально-курсовий комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» для цього є всі можливості.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-1-1024x631.jpg)
Саме тому і географія навчання курсового комбінату поширюється на різні регіони України. Зокрема, щоб заглибитися в теоретичні тонкощі стикового і терморезисторного зварювання полімерних труб та отримати практичний досвід, до навчального закладу приїхали представники Житомирської філії ТОВ «Газорозподільчі мережі України».
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-753x1024.jpg)
Викладачі акцентували увагу на важливій особливості навчальної програми – терморезисторному зварюванні – складній техніці, яка є невід’ємною частиною галузі зварювання полімерних труб.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/3-1024x793.jpg)
Після навчання та перевірки державною кваліфікаційною комісією кваліфікаційних пробних робіт слухачі отримали документ – свідоцтво зварника пластмас.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/4-1024x563.jpg)
Особливу вдячність слухачі висловили майстру Юрію Молчанову – компетентному фахівцеві з багаторічним досвідом у галузі зварювання полімерних труб.
«Майстер зрозуміло й доступно пояснював особливості зварювання. Отримані знання, вміння і навички ми мали змогу показати під час практичних занять», -діляться враженнями чоловіки.
Позитивні відгуки слухачів – свідчення того, що НКК ПП «Центр-Монтаж-Енерго» успішно рухається у правильному напрямку: надає спеціалізовану освіту та практичний досвід у сфері зварювання пластмас. При цьому не забуваючи переймати передовий досвід у галузі зварювання полімерів.