Саме ці професійні якості притаманні спеціалістам енергетичної компанії «Центр-Монтаж-Енерго», адже завдяки їхній майстерності проводиться реконструкція із заміни силового трансформатора та влаштування під’їзних шляхів до підстанції 35/10 «Яроватка», яка належить ПАТ «Черкасиобленерго». Сучасна техніка, спеціальне обладнання, помножені на професіоналізм і досвід працівників підприємства, приносять позитивний результат.
Тож працюємо впевнено і незламно далі – до Перемоги!
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-а-1-1024x938.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-б-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-2-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-2-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-2-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-2-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-2-1024x950.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-1-1024x985.jpg)