На базі підприємства «Центр-Монтаж-Енерго» презентувалася книга «Шлях світла», сторінки якої народжувалися у його стінах, тому й зустріч представників енергетичної галузі з книгою відбулася в компанії, яка продовжує славні традиції енергетичної галузі.
Ідея написання книги належить колишньому директору Уманського підприємства електричних мереж Петру Добровольському, сорокарічний досвід якого знайшов відображення на сторінках енергетичного літопису.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/фото1-797x1024.jpg)
Цей важливий проєкт втілився у життя завдяки праці багатьох людей, зокрема, автору, який зумів зібрати унікальні свідчення зі спогадів людей про розвиток енергетики Черкащини з різних періодів історії.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/фото3-1024x877.jpg)
Книга «Шлях світла» побачила життя дякуючи меценатству Володимира Кокодзея, керівника успішного підприємства «Центр-Монтаж-Енерго», що вже півтора десятиліття займається різноманітними роботами в галузі енергетики України.
Без допомоги досвідченого журналіста Валентини Устинової книга не була б такою живою й світлою, вона майстерно виклала факти від перших паростків енергетики до її зародження в Черкаській області у розрізі різних історичних періодів.
«Шлях світла» – унікальна книга в своєму роді з кількох причин:
- вона охоплює різні аспекти енергетики: виробництво, розподіл, транспортування та використання енергії в Черкаській області;
- книга «Шлях світла» стане джерелом для подальших наукових досліджень студентів та науковців, які вивчають історію енергетики та регіональний розвиток цієї галузі.
Теплу, затишну атмосферу зустрічі сивочолих ветеранів енергетичної галузі з головною героїнею ЕНЕРГЕТИКОЮ створила ведуча Оксана Князєва, яка провела захоплюючу мандрівку сторінками книги.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/фот2-2-1024x572.jpg)
Дякуємо всім, хто підтримав чудовий проєкт та долучився до створення прекрасної книги, яка стане цінним надбанням громадськості.