Заступник директора ВСП «Навчально-курсовий комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» Віталій Свиридюк 8 червня ознайомив слухачів групи ТР-А1 із порядком написання комплексно-кваліфікаційних завдань та здачею комплексно-кваліфікаційних робіт, які будуть проведені у серпні поточного року у рамках атестації закладу із професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва». Для успішного оволодіння професією навчальний заклад має чудову матеріально-технічну базу: сучасні зразки техніки закордонного виробництва та кваліфіковані кадри.
Бажаємо успіху слухачам у серпні показати знання і вміння, отримані в процесі навчання, а в жовтні за участю членів екпертної комісії підтвердити професійну кваліфікацію.
Маємо надію, що отримані знання з професії, яка є однією із високооплачуваних та затребуваних на ринку праці, стануть запорукою добробуту та успішного відбудови української держави.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/тракт-4-1-1024x863.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/фото-тр-3-1-1024x683.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/фото-трактор-2-1-1-1024x855.jpg)