У період з 10 по 16 грудня 2021 року відокремленим структурним підрозділом «Навчально-курсовий комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» проведено навчання керівників підприємств та інженерно-технічних працівників з питань охорони праці.
16 грудня 2021 року відбулась перевірка знань слухачів комісією Управління Держпраці у Черкаській області на чолі з начальником Управління Лазарєвою О. М.. Враховуючи вимоги нормативно-правових актів з охорони праці та динамічні зміни у відповідних галузях, комбінатом розроблено робочі навчальні плани та програми, за якими проводиться навчання. Слухачі під час навчання мали змогу навчатись, як очно так і
«офлайн», контроль знань проводився на онлайн платформі у тестовому режимі. За результатами екзамену замовники послуг продемонстрували достатній рівень підготовки.
Вище вказані методичні матеріали передбачають вивчення новітнього обладнання, виробів, товарів, матеріалів, сучасних технологічних процесів, засобів механізації і автоматизації, правил і вимог їх безпечної експлуатації та ін.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/6.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1024x577.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/1-1024x577.jpg)