Захистіть своє майбутнє разом з нами.

В період з 04 по 08 жовтня 2021 року відокремленим структурним підрозділом «Навчально-курсовий комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» проведено навчання медичного персоналу, що здійснює експлуатацію обладнання яке працює під тиском, а саме кисень медичний в   КНП “Уманська центральна районна лікарня” Паланської сільської ради.

Під час перевірки знань з питань охорони праці в комісії Управління Держпраці в Черкаській області за участі першого заступника начальника Щербатої Ірини Миколаївни персонал лікарні продемонстрував знання з НПАОП 0.00-1.65-88, НПАОП 01.0-1.02-18. За результатами перевірки знань працівники лікувального закладу допускаються до експлуатації обладнання, що працює під тиском (середовище кисень медичний).

Наш заклад має змогу організувати навчальний процес, як на нашій базі так і на базі замовника або в дистанційній формі. Це дає можливість слухачам підвищити кваліфікацію, розвинути професійні здібності, набути, відновити чи поновити знання і вміння.

Запрошуємо підприємства, організації до плідної співпраці. Про перелік курсів з навчання посадових осіб та спеціалістів можна дізнатись перейшовши за посиланням http://c-m-energo.com.ua