НАВЧАЄМОСЬ БЕЗПЕЧНИМ МЕТОДАМ РОБОТИ

Відповідно до вимог забезпечення роботодавцями охорони праці працівники повинні бути навчені методам безпечного використання індивідуальних засобів захисту, що є умовою безпечного виконання робіт.


Під час проведення XXV міжнародної виставки «Елком Україна: енергетика та енергоефективність», яка відбулась 14-16 вересня 2021 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», представники відокремленого структурного підрозділу навчально курсовий комбінат ПП «Центр-Монтаж-Енерго» мали можливість ознайомитись з сучасними засобами індивідуального захисту та прийняли участь в проведенні форуму на дискусійній платформі даного заходу.


Колектив комбінату отримав безцінний досвід, який буде використано при проведенні навчання з питань охорони праці працівникам, які залучаються до виконання робіт підвищеної небезпеки.


Для довідок:
ВСП НКК ПП «Центр-Монтаж-Енерго» проводить цільові курси навчання працівників та посадових осіб з експлуатації посудин, які працюють під тиском (середовище зріджений аміак, середовище кисень медичний) на звернення роботодавців.


Захистіть своє майбутнє разом з нами!