ВСП «Навчально-курсовий-комбінат» ПП «Центр-Монтаж-Енерго» не зупиняється у своєму розвитку, постійно опановуючи й удосконалюючи нові методики та підходи для підвищення професійного-технічного навчання. Зокрема, викладачі навчального закладу підвищують свій рівень кваліфікації, беручи участь у різноманітних тренінгах, відеоконференціях та відеолекціях, які проводить Національне агентство кваліфікацій.
Нещодавно викладачі навчально-курсового комбінату пройшли курси на тему «Розроблення професійних стандартів» та здобули базові знання та уміння щодо методичних підходів до розроблення, проведення публічного громадського обговорення, затвердження, введення в дію, перегляду та внесення змін до професійних стандартів.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/Зубова-1024x722.jpg)
Передувало оцінюванню 16 відеолекцій, які провели для слухачів найкращі фахівці Тренінгового центру національного агентства кваліфікацій за різними підтемами.
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/Безуглова-1024x722.jpg)
Кінцевий результат слухачі мали змогу зафіксувати у формі тестування.