Навчально-курсовим комбінатом ПП «Центр-Монтаж-Енерго» в Звенигородському районі розпочато спеціальне навчання з питань охорони праці з метою вивчення працівниками, які залучаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою, вимог відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.
Під час проведення навчання було продемонстровано, що навчальний заклад може проводити навчання як традиційними методами, так і з використанням сучасних видів навчання – модульного, дистанційного тощо, а також з використанням технічних засобів навчання: аудіовізуальних, комп’ютерних навчально-контрольних систем, комп’ютерних тренажерів.
Наступний етап навчання вирішили провести онлайн з підтвердженням засвоєння матеріалу у вигляді тестів по кожному з нормативно-правових актів з охорони праці.
Результатом навчання стане перевірка знань в комісії Управління Держрпраці у Черкаській області, де буде проведено оцінювання результатів навчання та спроможність посадових осіб організовувати та виконувати роботи з підвищеною небезпекою.
Наступний аналогічний захід заплановано провести на Жашківщині 17. 02.2022 о 10 год. в приміщені Жашківської міської територіальної громади.
Захистіть своє майбутнє разом з нами!
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/1-766x1024.jpg)
![](http://c-m-energo.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-1-1024x766.jpg)