Головна > Послуги компанії

Послуги компанії


Держархбудінспекція України за наказами № 15-Л від 18.04.2016р. та № 41-л від 08.11.2016р. надала ліцензії, що дають право виконувати наступні послуги:

Будівельні та монтажні роботи в енергетичній сфері

Електрична частина робіт включає в себе монтаж технологічного устаткування. Засобів технологічного спорядження де розміщують певні матеріали, заготівлі для виконання частини технологічного процесу і технологічне оснащення.

Пусконалагоджувальні роботи

Підприємство Центр-Монтаж-Енерго має право на виконання пусконалагоджувальних робіт. Насамперед налагоджування електричного обладнання, електротехнічних пристроїв: електроприладів і засобів контрольно-вимірювальних систем, приладів обліку енергоносіїв, двигунів, генераторів, трансформаторів; а також автоматизованих систем управління: автоматичних вимикачів, реле, контролерів та інших ланок керування. Виконуємо послуги в пусконаладці газопостачання, газового устаткування, систем вентиляції та кондиціювання, водопостачання та каналізації. Надаємо послуги в пусконаладці систем опалювання, котельнь, теплопунктів, а також систем радіо та телебачення.

Пусконалагоджувальні роботи

Будівельно-монтажні роботи в аграрній та житлово-комунальній сфері

Центр-Монтаж-Енерго має право на послуги в сфері розробки ґрунтів, улаштуванні ґрунтових споруд, улаштуванні основ та фундаментів збірних та монолітних. Виконання зведень металевих конструкцій, збірних бетонних, залізобетонних, кам’яних, армокам’яних та дерев’яних конструкцій. Також наша організація надає послуги по монтажу інженерних споруд, та технологічного устаткування.

Якість надання послуг базується на допустимому класу наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва, а саме: значні наслідки - клас СС3 (V категорія складності) та середні наслідки - клас СС2 (IV категорія складності).

Лабораторія

Будівництво об’єктів інженерної інфраструктури

Основні роботи та послуги компанії Центр-Монтаж-Енерго базуються на монтажу внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання. Організація займається електропостачанням та електроосвітленням міст, сіл та окремих житлово-комунальних секцій. Не виключаються будівельно-монтажні роботи водопостачання та каналізаційних систем.

Наші бригади надають послуги по виконанню монтажних робіт по опаленню, вентиляції та кондиціюванню повітря, газо та електропостачання, водопостачання, каналізації, теплового і гарячого водопостачання, електроосвітлення та інший спектр монтажних послуг.

Всі роботи компанії Центр-Монтаж-Енерго виконуються якісно, за новітніми стандартами та технологіями. Результатом праці на ринку в сфері будівельно-монтажних робіт є довіра на надання широкого спектру послуг за вищою категорією складності об’єктів будівництва (Категорія складності IV).