ПП «Центр-Монтаж-Енерго» - це сучасна професійна організація, яка швидко і якісно вирішує інженерно-технічні завдання в електроенергетичній сфері. Підприємство працює на ринку з 2006 року.

Ми здійснюємо проектування, електромонтажні роботи в електроустановках до 35 кВ включно, ремонтні та пусконалагоджувальні роботи, монтаж та налагодження пристроїв РЗА, на які маємо ліцензії і відповідні дозволи уповноважених органів.
Маємо пересувну вимірювальну електротехнічну лабораторію ЕТЛ - 10 кВ, яка атестована в ДП «Черкаський науково - виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

На підприємстві працює команда висококваліфікованих працівників інженерно-технічного персоналу. Маємо власну укомплектовану матеріально-технічну базу для забезпечення якісного і термінового виконання Ваших замовлень (екскаватор, краново-маніпуляторну установку, пневмовідбійник,  асфальторіз, пересувну компресорну  станцію тощо).

На сьогодні ПП «Центр-Монтаж-Енерго» є одним із лідерів у вирішенні інженерно-технічних завдань в електроенергетичній сфері України.
За роки діяльності  працівниками ПП «Центр-Монтаж-Енерго» були надані послуги та виконані різні роботи на високому професійному рівні, з використанням сучасних методів та технологій,  великій кількості замовників, серед яких:
- ТОВ «Дорстрой Монтаж» були виконані роботи по влаштуванню вуличного освітлення, монтажу трансформаторних підстанцій на автодорозі міжнародного значення М06 Київ - Чоп, М07 Київ - Ковель - Ягодин, Знаменка - Луганськ - Ізварино (обхід м. Донецьк);
- проектування та погодження проектно - кошторисної документації у відповідних службах, з подальшим монтажем мереж вуличного освітлення по Уманському, Жашківському, Тальнівському, Христинівському, Маньківському районах Черкаської області.
- на замовлення Відділу капітального будівництва Уманської міської ради здійснено проектування та монтаж вуличного освітлення мікрорайону ДОСи в м. Умань;
- ТОВ «Мікоген - Центр» було здійснено проектування та  електропостачання філії ТОВ «Мікоген - Центр», розташованого на землях Гродзевської сільської ради Уманського району, Черкаської області, 538 км дороги Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка;
- на замовлення ПАТ «Черкасиобленерго» виготовлено проектно - кошторисну документацію на «Зовнішнє електропостачання підприємства з виробництва кормів за адресою: вул. Дерев’янка, 2, м. Умань, Черкаська обл.», здійснено монтаж КЛ 10 кВ, реконструкцію ПС «Умань» 150/35/10 кВ для електропостачання Софіївської філії ПАТ «Компанія «Райз»;
- на замовлення ПП «Сфера - Пласт» здійснено монтаж внутрішніх мереж електропостачання і освітлення об’єкту Канівська центральна лікарня «Реконструкція поліклінічного та приймального відділень, Будівництво відділення інтенсивної терапії», монтаж внутрішніх мереж електропостачання і освітлення об’єкті «Будівництво спального корпусу Михайлівської спеціалізованої загальноосвітньої школи - інтернату Кам’янського району», монтаж зовнішніх електричних мереж середньої школи с. Родниківка, Уманського району (добудова), монтаж внутрішніх мереж електропостачання, реконструкція парку - пам’ятника садово - паркового мистецтва 19 ст., прилеглої території до маєтку П.В. Енгельгарда та оновлення експозиції музею Т.Г. Шевченка в с. Будище, Звенигородського району, Черкаської обл.;
- перенесення кабельної лінії 10 кВ по проспекту Миколи Бажана, ст. метро «Позняки», м. Київ на замовлення ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».
- виконано роботи з відновлення електропостачання комплексу по відгодівлі великої рогатої худоби в с.Соколівка Жашківського району Черкаської області на замовлення ТОВ «ФУД СОЛЮШН»;
- запроектовано реконструкцію ПС-35 кВ «ХМПЗ», КЛ-35 кВ та підстанція 35/10 кВ РП  об’єкту з виробництва комбікормів продуктивністю 60т/год за адресою 152км залізничної дороги Одеса-Херсон с.Чорнобаївка, Білозерського району Херсонської обл.

Всі роботи виконуємо якісно та в термін передбачений умовами договорів, про що свідчать позитивні відгуки від замовників.
На всі виконані замовлення надаємо гарантію якості.

Запорука нашого успіху - індивідуальний підхід до кожного замовлення і кожного замовника.