ПП „Центр-Монтаж-Енерго” надає в оренду екскаватор-навантажувач марки Caterpillar 434F, самоскид, кран-маніпулятор та інші види спецтехніки.

Екскаватор-навантажувач - це висококласна машина з відмінною продуктивністю, яка дозволить замовнику вирішити широкий спектр будівельних, монтажних і виробничих завдань. Відмінна вантажопідйомність, підвищена маневреність, компактні розміри, простота управління, бездоганна робота і вигідні умови оренди - це головні причини скористатися послугами нашого підприємства.

Екскаватор-навантажувач CAT - це універсальний помічник для вирішення різних будівельних, монтажних та транспортних завдань:
•виконання земляних робіт різних видів, у тому числі виривання траншей;
•навантаження і оперативне перекидання сипучих матеріалів - піску, щебню, вугілля, грунту на борт самоскида та інших вантажних транспортних засобів;
•відсипання валів, земляних насипів, робота в режимі бульдозера;
•транспортування вантажів в захопленнях або ковші;
•вирівнювання територій, часткова заміна грейдера;
•оперативне усунення та/або ліквідація наслідків різних аварій та подій. Головні особливості пропонованого в оренду обладнання

Екскаватор CAT - це продуктивна машина, що комплектуються різними знімними ковшами та іншими навісними пристосуваннями. До сильних сторін обладнання відноситься:
1.Відмінна маневреність і компактні розміри, що дозволяє ефективно використовувати машину в обмеженому просторі.
2.Потужна гідравлічна система і прекрасна вантажопідйомність.
3.Висока ефективність роботи і бездоганні експлуатаційні характеристики, підтверджені репутацією виробника - довговічність, надійність, безвідмовність.
4.Комфорт для оператора в процесі експлуатації і виконання будь-яких робочих операцій.

Самоскид - це сучасний вантажний автомобіль з функцією саморозвантаження, який використовується для транспортування навалочних або сипучих вантажів (вивезення грунту з котловану, його переміщення в межах об’єкта, відсипання територій, доріг, майданчиків, доставка сипучих будматеріалів, вивіз будівельного сміття і т.д.). Кожна з перерахованих вище робіт має свою специфіку і вимагає професійного підходу та технічних можливостей для успішного її виконання. Самоскид є незамінним транспортним засобом на різних будівельних і промислових об’єктах, а також у безлічі інших випадків, коли виникає необхідність швидко перевезти певний тип вантажу.
Оренда самоскида має ряд певних переваг. Вибираючи такий автомобіль в оренду Вам не потрібно турбуватися про те, де його залишити на зберігання до наступного використання. Таким чином, це позбавляє від додаткових турбот і дозволяє заощадити.

Кран-маніпулятор вважається універсальною і економною машиною, адже вона може замінити відразу два автомобілі - автокран і вантажівку, а так само здатна самотужки впоратися з навантаженням і транспортуванням великовагових, великогабаритних, кускових і сипучих вантажів, а також має бур діаметром 400 та 600 мм, максимальна глибина буріння 11 м. Ви можете замовити кран-маніпулятор як на разову роботу з транспортування великогабаритного вантажу або доставці будматеріалів, так і взяти в оренду на тривалий термін, що буде значно вигідніше, ніж виконувати роботу частинами. Замовляючи кран-маніпулятор Вам не буде потрібно залучення додаткової техніки. Ваша робота буде проведена професійно, швидко і якісно, а також Ви заощадите Ваш час і кошти.

Ціна послуги з доставки та оренди обладнання обговорюється з клієнтом індивідуально. Ми зацікавлені в прозорій і взаємовигідній співпраці, тому прописуємо всі аспекти в договорі оренди - терміни, ціну, умови експлуатації і т.д. Постійні клієнти можуть розраховувати на додаткові знижки при оренді або отримати інші привілеї при замовленні різних послуг нашої компанії.