Проект

“Центр-Монтаж-Енерго” - виконаємо проект будь-якої складності якісно, за визначені терміни.

Головна > Про нас

Про нас

Підприємство «Центр-Монтаж-Енерго» пропонує широкий спектр послуг по вирішенню інженерно-технічних завдань з електроенергетики та водопостачання: проект, кошторис, монтаж, будівельні роботи, вимірювання та регулювання – основний спектр робіт компанії. Ми працюємо на ринку послуг з 2006 року і на даний період є одним із лідерів в електроенергетичній сфері, сфері водопостачання та водовідведення України.

151
завершений проект
78
Виконаних будівельно-монтажних робіт
5
побудованих систем водопостачання та каналізації
2000+
діагностичних та вимірювальних робіт

Великий досвід по виконанню робіт

Успішність компанії «Центр-Монтаж-Енерго» є результатом виконання великої кількості та широкої різновидності робіт. З наймасштабніших можна виділити:

  • Проект та реконструкцію парку ім Т.Шевченка
  • Проект та монтаж освітлення пішохідних переходів м. Київ
  • Проект підвищення потужності трансформаторних підстанцій з заміною електричних опор м. Вишневе
  • Проект корпорації РАЙЗ

Вчасне та якісне виконання таких об’єктів демонструють відповідальність організації, та професіоналізм. Ми дбаємо за свою репутацію.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

«Центр-Монтаж-Енерго» співпрацює з організаціями різних форм власності (корпорації, холдинги, концерни, асоціації тощо), а також виконує роботи на державному рівні. Щоб виконати поставлені задачі, спеціалісти компанії повинні виїхати на об’єкт, зробити певні заміри та поставити проблеми і задачі розробки. Дуже важливо чітко розуміти бажання та поставлені задачі клієнтів, щоб виконати завдання, або замовлення максимально ефективною. Всі процеси попередньої розробки об’єкта проводяться в тісній співпраці з замовником.

Професійна команда спеціалістів

Спеціалісти Центр-Монтаж-Енерго

Дуже важливо довіряти електромонтажні роботи грамотним фахівцям, компаніям з великим досвідом роботи, з усіма необхідними дозволами і позитивними відгуки замовників. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим в якості і безпеці виконання робіт.

У компанії «Центр-Монтаж-Енерго» працюють грамотні, освідчені фахівці з широкопрофільними знаннями та досвідом, знаючі всі нюанси та деталі. Ми також маємо молодих, кваліфікованих фахівців, що з ентузіазмом беруться за складний проект, та виконують його на високому рівні з урахуванням сучасних інновацій. Так, гармонія молодого персоналу та спеціалістів з великим досвідом допомагає зробити не тільки якісний проект, та ще й включити в нього сучасні методики та новітні технології виконання. Наразі на підприємстві працює 50+ осіб, з яких 70% молодих спеціалістів.

Ліцензії

Результатом виконання масштабних, комплексних робіт є довіра зі сторони держави та перевірка на можливості компанії закріплені ліцензіями. Ми маємо право на виконання широкого спектру робіт з найвищим рівнем категорії складності. Детальніше можна дізнатись в розділі Ліцензії.

Адреса

Головний офіс знаходиться за адресою: м. Умань, вул. Успенська 17(стара назва - Ленінської Іскри). Часи роботи та телефони можна знайти в розділі Контакти.